Zamknij

Zwłoki 26-letniej Bianki ukrył w starym bunkrze. Policja szuka zabójcy

21.07.2021 16:27
Bianca S.
fot. bz-berlin.de

Zwłoki 26-letniej Bianki znaleziono w starym bunkrze pod Oranienburgiem w Niemczech - podała miejscowa policja. Kobieta zaginęła kilka dni wcześniej. 

Zwłoki młodej kobiety leżały na korytarzu starego bunkra Karo Ass pod Oranienburgiem. Jak ustalili śledczy, denatka to 26-letnia Bianca S. Kobieta osierociła pięcioletniego synka. - Jej obrażenia ciała wskazują jednoznacznie na zabójstwo - powiedziała w rozmowie z portalem bz-berlin.de Dörte Röhrs, rzecznika policji w Brandenburgii.

Zwłoki 26-letniej Bianki w bunkrze. Policja szuka zabójcy

Bianca S. ostatni raz widziana była na dworcu kolejowym w Oranienburgu w czwartek 15 lipca. Kobieta miała jechać pociągiem do lekarza. Po godzinie 14 nie pojawiła się na zebraniu zespołu w miejscu pracy. Dwie godziny później nie odebrała synka ze żłobka 

Gdy w piątek 26-latka nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Policjanci przeprowadzili poszukiwania na dwóch jeziorach: Lehnitzsee i Grabowsee. Ciało Bianki znaleziono w poniedziałek wieczorem. Sekcję zwłok 26-letniej kobiety zaplanowano na środę. Policja poszukuje mordercy. 

RadioZET.pl/bz-berlin.de