Zamknij

Kurier znaleziony martwy za kierownicą. Pracował przez 7 dni przed Black Friday

24.11.2022 13:00

49-letni kurier firmy DPD zmarł w wyniku przepracowania przed wyprzedażową gorączką Black Friday. Martwy mężczyzna został znaleziony w swoim służbowym dostawczaku w Dartford na przedmieściach Londynu.

Warren Norton
fot. Shutterstock

Jak podaje brytyjski "Daily Mail", 49-letni Warren Norton zmarł po próbie dostarczenia jak największej liczby paczek przed dniem Black Friday. Martwego mężczyznę znaleźli jego koledzy z firmy kurierskiej DPD. Leżał nieruchomo na kierownicy samochodu dostawczego.

Wielka Brytania. Kurier znaleziony martwy w samochodzie

Współpracownicy 49-latka początkowo myśleli, że zasnął on w swojej furgonetce z wyczerpania. Gdy nie dawał oznak życia, wybili szybę i otworzyli drzwi pojazdu. Wtedy ciało kuriera wypadło bezwładnie na zewnątrz. Przystąpiono do reanimacji, która niestety nie przyniosła efektu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Według ustaleń "The Sun" mężczyzna pracował po czternaście godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu. "Menedżerowie próbują nakłonić cię do pracy w większej liczbie dni i dłuższych godzinach, ponieważ wiedzą, że pracujemy na własny rachunek. Magazyn musi być za wszelką cenę oczyszczony z paczek" – powiedział anonimowy rozmówca.

Warren Norton osierocił 14-letnią córkę. 49-latek był zatrudniony w DPD od około dwóch lat. – W tej chwili nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi – powiedział rzecznik przedsiębiorstwa spedycyjnego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Daily Mail/The Sun