Zamknij

Policja znalazła ciała czterech niemowląt. Jedno było ukryte w zamrażarce

29.11.2022 17:07

Przerażające odkrycie w jednym z domów w Bostonie w USA. Po otrzymaniu anonimowego telefonu policja znalazła w budynku ciała czterech niemowląt. Nie wiadomo, czy w związku ze sprawą dokonano już jakichkolwiek aresztowań.

ciała niemowląt
fot. Backgrid /East News

Policjanci w Bostonie na wschodzie USA otrzymali anonimowy telefon, że w jednym z domów mogą dziać się bardzo niepokojące rzeczy i mogło dojść do zabójstwa niemowlęcia.

Przeszukanie wskazanego budynku niestety potwierdziło te doniesienia. Ciało dziecka było ukryte w zamrażarce. To jednak nie koniec makabrycznego odkrycia.

Boston. Znaleziono ciała czterech niemowląt

Policja postanowiła dokładnie przeszukać cały dom. Wkrótce znaleziono zwłoki kolejnych niemowląt. Łącznie w budynku znaleziono ciała czworga malutkich dzieci - dwóch chłopców i dwóch dziewczynek.

Tragedia wydarzyła się w spokojnej okolicy. Mieszkańcy dzielnicy są przerażeni medialnymi doniesieniami. - Nigdy nie myślałam, że w tej okolicy wydarzy się coś takiego - powiedziała jedna z mieszkanek.

W sprawie wszczęte zostało śledztwo. Nie wiadomo jednak, czy doszło już do pierwszych aresztowań i gdzie w czasie przeszukania domu przebywali rodzice niemowląt.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ NBC News/ Daily Mail