Tajemnicza śmierć Polki. Ciało znaleziono w zamrażarce

01.02.2023 12:29

Ciało 96-letniej kobiety zostało znalezione w zamrażarce w garażu za jednym z domów w północno-zachodnim Chicago. Jak podają lokalne media, denatka to Polka. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Na razie nikogo nie zatrzymano w związku z tą sprawą.

Policja
fot. Shutterstock

96-letnia Polka, zidentyfikowana jako Regina M., została znaleziona martwa 30 stycznia po południu. Jak podaje Fox News, zwłoki kobiety znajdowały się w zamrażarce, która stała w garażu za budynkiem w chicagowskiej dzielnicy Portage Park.

Chicago. 96-letnia Polka znaleziona martwa w zamrażarce

Tożsamość 96-latki potwierdziła jej córka, która jest właścicielką domu. Z relacji sąsiadów wynika, że kobiety w przeszłości mieszkały razem na pierwszym piętrze.

Jedna z wnuczek Reginy powiedziała bulwarowemu dziennikowi "Chicago Sun-Times", że jej babcia była polską imigrantką, która większość życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, pracując dla Motoroli. Dodała, że nie widziała babci od 20 lat.

Fox News, powołując się na relacje sąsiadów 96-latki, informuje, że w ostatnich miesiącach córka Polki miała opowiadać sprzeczne historie na temat miejsca pobytu swojej matki. Początkowo twierdziła, że 96-latka mieszka w domu opieki. Następnie mówiła, że kobieta zmarła w domu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fox News