Zamknij

Ciała noworodków znalezione w zamrażarce. Wyniki sekcji zwłok szokują

06.12.2022 13:30

Sekcja zwłok noworodków, które znaleziono w domu 41-letniej kobiety w Bedoin, wykazała, że dzieci urodziły się żywe - przekazała francuska prokuratura. Przyczyną śmierci jednej z dziewczynek było uderzenie w głowę. W sprawie wciąż pozostaje wiele niewiadomych.

Ciała noworodków znalezione w domu 41-letniej kobiety w Bedoin
fot. PASCAL GUYOT/AFP/East News/Wejście do domu, w którym znaleziono ciała noworodków

Ciała dwóch noworodków zostały znalezione w czwartek w zamrażarce 41-letniej kobiety w Bedoin na południu Francji. Policja otrzymała w tej sprawie zgłoszenie od nieznanego mężczyzny.

Przeprowadzono już sekcję zwłok ofiar. Wykazała ona, że dwie dziewczynki urodziły się żywe i nie zmarły z przyczyn naturalnych.

Francja. Ciała noworodków w zamrażarce. Są wyniki sekcji zwłok

Prokurator Florence Galtier powiedziała, że przyczyną śmierci jednego z noworodków było uderzenie, które spowodowało obrażenia czaszki i mózgu. Na razie nie jest jasne, czy dziecko zostało celowo uderzone, doznało obrażeń w wyniku zaniedbania lub doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Śledczy wciąż jeszcze nie ustalili, czy nowo narodzone dziewczynki były bliźniaczkami ani czy 41-latka podejrzana o zabójstwo jest ich matką. Niejasny pozostaje również związek ze sprawą mężczyzny, który anonimowo poinformował policję o ciałach dzieci w domu kobiety. 

Policja w piątek aresztowała 41-latkę. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/The Daily Mail/AFP