32-latka zabiła swoje dzieci i wyskoczyła przez okno. "Policjanci płakali"

26.01.2023 14:29

32-letnia Lindsay Clancy zabiła dwoje swoich dzieci i wyskoczyła przez okno. Kobieta próbowała także zamordować 7-miesięcznego syna, ale dziecko przeżyło. Tragedia wstrząsnęła całą społecznością miasteczka Duxbury w Massachusetts.

zabiła swoje dzieci
fot. Facebook

Horror rozegrał się 24 stycznia. 32-letnia Lindsay Clancy zaatakowała swoje dzieci, a następnie próbowała popełnić samobójstwo skacząc przez okno. Kobieta przeżyła i trafiła do szpitala. Widok na miejscu był tak przerażający, że prokurator sprowadził psychologa dla policjantów biorących udział w sprawie.

Policja pojawiła się w domu rodziny po telefonie męża Lindsay Clancy. Poinformował on służby, że jego żona wyskoczyła przez okno. - Po przyjeździe funkcjonariusze znaleźli w domu troje nieprzytomnych dzieci. Wszystkie miały widoczne gołym okiem ciężkie urazy - przekazał prokurator okręgowy Tim Cruz.

USA. 32-latka zabiła swoje dzieci i wyskoczyła przez okno

Dzieci natychmiast trafiły do szpitala. 5-letnią Cory i 3-letniego Dawsona lekarza uznali za zmarłych. Atak kobiety przeżył natomiast 7-miesięczny chłopiec, ale jego stan był bardzo ciężki. Dziecko cały czas walczy o życie w szpitalu. - To niewyobrażalna, pozbawiona sensu tragedia - powiedział mediom Cruz.

Wszystko wskazuje na to, że Lindsay Clancy udusiła swoje dzieci. Policja uważa, że 32-latka cierpiała na psychozę poporodową. Jej babcia powiedziała jednak, że nic nie wskazywało na to, że z psychiką Lindsay dzieje się coś niepokojącego. - Rozmawiałam z nią w zeszłym tygodniu. Jestem w szoku - powiedziała starsza kobieta.

Media podają, że tragedia wstrząsnęła całą społecznością Duxbury, a wielu policjantów obecnych na miejscu zbrodni płakało. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Policja potwierdza, że cały czas badane są nowe wątki.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ CBS News/ New York Post