,

Nie żyje 19-letnia Polka. Tragedia na plaży w Holandii

19.03.2023 20:15

Tragiczna śmierć 19-letniej Polki na plaży w pobliżu wioski Ouddorp w Holandii. Niestety, pomimo podjętej próby reanimacji, nie udało się jej uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doszło do przestępstwa – poinformowała holenderska policja.

Śmigłowiec
fot. Shutterstock

19-letnia Polka wraz z 21-letnią przyjaciółką z Włoch wybrała się w sobotę 18 marca na plażę w niewielkiej miejscowości Ouddorp. Młode kobiety miały tam spożywać alkohol – wynika z informacji przekazanej mediom przez policję.

Holandia. Zmarła 19-letnia Polka

W pewnym momencie Włoszka zasnęła, a gdy się obudziła około godziny 21:30, zorientowała się, że jej koleżanka zniknęła. 21-latka zaalarmowała policję.

"Po kilkugodzinnych poszukiwaniach dziewczynę znaleziono na plaży. Mężczyzna, który ją znalazł, natychmiast zadzwonił pod numer 911 i rozpoczął reanimację. Polka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, ale tam niestety lekarz stwierdził zgon" – czytamy w komunikacie.

Holenderska policja bada przyczyny śmierci 19-latki. Ze wstępnych ustaleń, w tym tych dokonanych przez lekarza medycyny sądowej, wynika, że nie doszło do przestępstwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się