Zamknij

Zbiorowy gwałt na 12-latce. Zatrzymano już siedem osób

24.01.2023 15:19

12-latka z Indii została porwana i wielokrotnie zgwałcona przez kilku mężczyzn. Dziewczynka została już uratowana przez służby, które aresztowały w tej sprawie siedem osób. Wśród nich jest pracownik jednej z rządowych agencji.

Gwałt
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragedii doszło na początku stycznia, ale dopiero przed kilkoma dniami poinformowały o tym hinduskie media. 12-latka ostatni raz widziana była w autobusie do miasta Udajpur (północno-zachodnie Indie). Tam miała się spotkać ze znajomymi.

Indie. 12-latka ofiarą zbiorowego gwałtu

W Udajpurze wsiadła do samochodu, którego kierowca zawiózł ją do miasta Dharamsala. Tam dziewczynka została zgwałcona przez niego oraz kilka innych osób.

Jak podaje portal timesnownews.com, do gwałtów doszło co najmniej kilka razy w kilku różnych miejscach, nie tylko na terenie Dharamsali.

Jak informuje serwis, służby rozpoczęły poszukiwania po tym, jak ojciec zaginionej zgłosił się na policję. Ostatecznie udało się wytropić 12-latkę, a także zatrzymać i aresztować siedmioro podejrzanych o udział w gwałtach. Jeden z nich jest pracownikiem rządowej agencji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/timesnownews.com