Zamknij

Nagła śmierć 21-letniej influencerki. Kilka dni wcześniej wrzuciła tajemniczy wpis

02.12.2022 16:28

Kanadyjska influencerka Megha Thakur zmarła w wieku zaledwie 21 lat. Kilka dni przed śmiercią opublikowała tajemniczy wpis ze swojego spaceru. Rodzina nie podała przyczyn jej śmierci.

Megha Thakur
fot. Instagram/Megha Thakur (screen)

Pochodząca z Brampton w prowincji Ontatio (południowo-wschodnia Kanada) Megha Thakur była modelką i gwiazdą mediów społecznościowych. Na TikToku i Instagramie obserwowało ją łącznie ponad milion osób.

Kanada. Nie żyje Megha Thakur, 21-letnia influencerka

Publikowała wpisy dotyczące przede wszystkim pozytywnego stosunku do ciała, pewności siebie, a także z sesji modowych. Jak podał Daily Mail, jesienią 2021 roku ukończyła również studia na wydziale informatycznym kanadyjskiego Western University.

18 listopada opublikowała nagranie ze swojego spaceru po Nowym Jorku, z zagadkowym podpisem "Jesteś odpowiedzialny. Pamiętaj o tym". Zaledwie sześć dni później 21-latka zmarła, o czym poinformował kolejny wpis, autorstwa członków jej rodziny. Nie podano w nim jednak przyczyn ani okoliczności śmierci kobiety. 

"Z ciężkim sercem zawiadamiamy, że światło naszego życia, nasza dobra, troskliwa i piękna córka, Megha Thakur, odeszła nagle i niespodziewanie 24 listopada 2022 r. we wczesnych godzinach porannych" - czytamy w poście.

"Megha była pewną siebie i niezależną młodą kobietą. Będzie jej bardzo brakować. Kochała swoich fanów i chciałaby, żebyś wiedział o jej odejściu. W tej chwili prosimy o błogosławieństwo dla Meghy. Twoje myśli i modlitwy będą z nią w jej dalszej podróży" - napisali bliscy zmarłej. 

Ostatni materiał, który ukazał się w social mediach - spacer po Nowym Jorku - był zagadkowy nie tylko z uwagi na opis, ale też fakt, że został nakręcony prawdopodobnie latem. Ubrania Meghi oraz przechodniów wskazują bowiem na cieplejszą porę roku.

W komentarzach pod postem o jej śmierci pojawiło się sporo wiadomości, świadczących o tym, jak oddane miała grono fanów. "Boże, nie, to się nie dzieje" - napisała jedna z internautek. 

"Bardzo mnie inspirowała. Jej miłość była bezwarunkowa. Zawsze motywowała innych i życzyła im wygranej. Mam o niej jak najlepsze zdanie. Moje serce jest rozbite. Przesyłam twojej rodzinie dużo miłości" - napisał inny z fanów.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Daily Mail/Instagram