Zamknij

Nie żyje dwoje małych dzieci. Ich zasztyletowane ciała znaleziono w wannie pod ubraniami

28.11.2022 10:28

Nowojorska policja znalazła zwłoki dwójki małych dzieci w jednym ze schronisk dla bezdomnych na Bronksie. 3-latek oraz 11-miesięczny chłopiec mieli liczne rany kłute na ciałach. Podejrzewaną o zabójstwo jest ich matka.

Nowy Jork
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Ta wstrząsająca historia, którą opisał portal "New York Post", wydarzyła się w sobotę wieczorem w schronisku dla bezdomnych przy 246 Echo Place w nowojorskiej dzielnicy Bronx. Służby wezwano ok. godz. 19 czasu miejscowego z powodu ulatniającego się tlenku węgla.

Nie żyje dwoje dzieci. Ich ciała znaleziono w wannie

Na miejscu policjanci napotkali kobietę, która była naga i "zachowywała się irracjonalnie". Natychmiast zabrano ją do szpitala. Nic nie wskazywało, że w lokalu znajdują się dzieci, które - tak wynikało z przekazanych służbom informacji - miały być "bezpieczne ze swoim ojcem".

Zaledwie godzinę później policja została ponownie zaalarmowana. Tym razem zgłosił się wołający o pomoc ojciec dzieci. Okazało się, że znalazł ich ciała w wannie. Były przykryte ubraniami, dlatego wcześniej ich nie zauważono. 3-latka oraz 11-miesięcznego chłopca próbowano reanimować, ale niestety, bezskutecznie.

Jak podało "NYP", dzieci miały na ciałach - głównie na szyjach i klatkach piersiowych - liczne rany kłute i zostały najprawdopodobniej zasztyletowane. W sprawie morderstwa zatrzymano już ich matkę. 22-latce na ten moment nie postawiono jeszcze zarzutów. Według relacji świadków miała wyjść na ulicę i powtarzać: "Co ja zrobiłam?"

Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tragedii. Jak ustalono, kilka lat temu do policji dotarło jedno zgłoszenie dotyczące podejrzenia przemocy domowej. "New York Post" zacytowało jednak w artykule jednego z sąsiadów, mieszkającego w tym samym budynku, który twierdził, że rodzice chłopców "kłócili się" poprzedniego dnia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/New York Post