Zamknij

Nie żyje 13-miesięczna dziewczynka. Była w sklepie z rodzicami na zakupach

04.12.2022 20:12

13-miesięczna dziewczynka zmarła w wyniku tragicznego wypadku w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru na północy Niemiec. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Śmigłowiec
fot. Shutterstock

W niemieckim dzienniku "Bild" czytamy, że do tragicznego wypadku doszło w sobotnie (3 grudnia) południe. Rodzice z 13-miesięczną córką robili zakupy w markecie budowlanym w miejscowości Garbsen koło Hanoweru.

Niemcy. 13-miesięczna dziewczynka zginęła w markecie budowlanym

"Załadowany płytami kartonowo-gipsowymi wózek sklepowy przewrócił się na stojące obok dziecko, które po przewiezieniu do szpitala zmarło" – pisze portal dziennika "Bild". Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziewczynkę.

Dziecko zostało następnie przetransportowane śmigłowcem do kliniki, gdzie wkrótce zmarło. Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia. Jak poinformowała rzeczniczka policji, prowadzone jest obecnie dochodzenie mające wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Bild/PAP