"Je****nąłbym artylerią. Polskie pedały, k****y". Szał Rosjanina na autostradzie

26.01.2023 13:51

Rosyjski kierowca zaczął wrzeszczeć i miotać przekleństwami na widok kolumny z amerykańskim sprzętem wojskowym na niemieckiej autostradzie. Rosjanin zwrócił uwagę na polskie tablice rejestracyjne na ciężarówkach, które przewoziły wozy bojowe Bradley. - Je****nąłbym w nie teraz artylerią, żeby byli w szoku. Polskie pedały, k***a - grzmiał.

Rosjanin przeklinał na widok amerykańskiego sprzętu
fot. Twitter/SomeGumul

Rosyjski kierowca nagrał na autostradzie w Niemczech konwój ciężarówek z polskimi tablicami rejestracyjnymi, przewożących amerykańskie bojowe wozy piechoty typu Bradley. W kabinie pojazdu autora filmu słychać siarczyste przekleństwa, a w tle piosenkę o “Wołodii Putinie”.

- Patrzcie, zaraz będę wyprzedzać kolumnę tych pedałów, k***a - denerwował się kierowca. Rosjanin był oburzony, że Stany Zjednoczone i inne kraje pomagają napadniętej Ukrainie.

Niemcy. Rosjanin wściekł się na widok amerykańskich wozów Bradley

“Rosyjski kierowca tira napotkał na trasie w kierunku Drezna (zapewne jadące do Polski, a potem zobaczy się) ciężarówki z Bradleyami i w związku z tym przeszedł załamanie nerwowe” - skomentował jeden z użytkowników Twittera, który opublikował przetłumaczone nagranie.

Rosjanin, nagrywając konwój, krzyczał i przeklinał. - Ja ich w mordy je****m. Czarty, k***a. Stare czołgi […] gdzie wy je wieziecie, sk*******y - wykrzykiwał. - Je****nąłbym w nie teraz artylerią, żeby byli w szoku. Polskie pedały, k***a - grzmiał. 

W ostatnich dniach kraje Zachodu wspierające Ukrainę, w tym Polska, ogłosiły decyzje o przekazaniu władzom w Kijowie czołgów Leopard 2 i M1 Abrams. Wcześniej mówiło się tylko o dostarczeniu ponad 100 czołgów niemieckiej produkcji, jednak prezydent USA Joe Biden zadeklarował w czwartek, że Stany Zjednoczone przekażą Ukraińcom 31 czołgów M1 Abrams.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl