Tragedia na Malediwach. Nie żyje turysta z Polski, zginął podczas nurkowania

30.01.2023 20:55

52-letni turysta z Polski zmarł na Malediwach. Mężczyzna został potrącony przez ponton podczas nurkowania. Po wypadku trafił on do szpitala, ale na miejscu stwierdzono zgon.

Polak zginął na Malediwach
fot. Charles Hood /agefotostock /East News

Tragedia na Malediwach. U wybrzeży wyspy Thulusdhoo zginął 52-letni turysta z Polski. Policja w niedzielę otrzymała informację o rannym mężczyźnie, który nurkował w oceanie.

Wypadek miał miejsce w rejonie popularnym do nurkowania dla turystów - podaje Sun Online. Świadkowie twierdzą jednak, że mężczyzna oddalił się od bezpiecznego miejsca.

52-letni Polak zginął na Malediwach

Z zebranych informacji wynikało, że 52-latek nurkował poza wyznaczonym do tego obszarem. Tam został potrącony przez przepływający ponton. Zderzenie było bardzo silne. Polak stracił rękę.

Lokalna prasa podaje, że mężczyzna szybko trafił do szpitala, ale na miejscu lekarze stwierdzili jego zgon. Policja potwierdziła, że zmarły pochodził z Polski i był na Malediwach na wakacjach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Sun Online