Strzeliła sobie w twarz na scenie. Dramatyczne chwile na koncercie

28.01.2023 15:59

Dramatyczne sceny podczas koncertu w klubie w mieście Balneário Camboriú na południu Brazylii. Flavia Ribeiro, znana jako DJ Flavinha, strzeliła sobie w twarz armatką do wystrzeliwania konfetti. Pomimo bólu i rany kontynuowała swój występ. Dopiero po nim trafiła do szpitala. 

DJ Flavinha
fot. UOL/YouTube (screen), @djflavinhaa/Instagram

Brazylijscy internauci żyją historią Flavi Ribeiro, znaną jako DJ Flavinha. W ubiegły weekend występowała w mieście Balneário Camboriú w stanie Santa Catarina na południu Brazylii. Podczas koncertu kobieta podeszła do publiczności, aby w ich stronę wystrzelić konfetti z armatki. 

Prawdopodobnie przez nieuwagę wycelowała maszynę w złą stronę i wystrzeliła prosto w swoją twarz. - Pobiegłam za sprzęt i nadal grałam, nawet z dużą ilością kapiącej krwi i z dużym bólem. Zarzuciłam włosy do przodu i zostałam tam. Ludzie z mojego zespołu chcieli mnie wyciągnąć, a ja nie chciałam wyjść - mówiła w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Brazylia. DJ Flavinha strzeliła sobie w twarz

Ze sceny zeszła dopiero po 20 minutach od nieszczęśliwego wystrzału. Została zabrana do szpitala. Okazało się, ze DJ Flavinha miała poparzenia pierwszego stopnia oraz rozcięcia na twarzy i szyi. Na nagraniu, na którym widać plastry na szyi, komentowała: - Teraz dochodzę do siebie i wszystko jest w porządku.

Służby ratunkowe stanu Santa Catarina wydały ostrzeżenie przed użyciem armat konfetti, które są potencjalnie niebezpieczne, ale cieszą się coraz większą popularnością.

RadioZET.pl/"Daily Mail"