Ciało 4-latki zakopane pod domem. Przerażające doniesienia

27.01.2023 15:01

36-letni Ivon Adams powiedział żonie, że przy ogrodzeniu obok starego domu zakopał połamaną gałąź. Tymczasem było to ciało 4-letniej Atheny Brownfield, którą się opiekował. Wcześniej pobił dziewczynkę do nieprzytomności.

USA. Zakopał 4-latkę, nowe fakty
fot. screen: Oklahoma State Bureau of Investigation

Czteroletnia Athena Brownfield była poszukiwana od 10 stycznia. Wtedy listonosz natknął się na jej 5-letnią siostrę, błąkającą się bez opieki przed domem w mieście Cyril w stanie Oklahoma.

Policja zatrzymała opiekunów dzieci - 36-letniego Ivona Adamsa i jego żonę, 31-letnią żonę Alysię Adams. Potem śledczy odnaleźli ciało 4-latki, które było pochowane 20 km od jej domu.

USA. Ciało 4-latki zakopane pod domem. Szokujące zeznania

Ivon Adams miał przed śmiercią pobić 4-latkę do nieprzytomności, a następnie zakopać „przy ogrodzeniu” na posesji obok ich starego domu w Rush Springs. Do makabry miało dojść jeszcze w Boże Narodzenie 2022 roku.

CNN podało, że mężczyzna miał potem tłumaczyć żonie, że zakopywał "dużą złamaną gałąź" w tym miejscu. Ivon i Alysia Adams pozostają w areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut morderstwa pierwszego stopnia i zaniedbania dziecka, a partnerkę posądzono o zaniedbywanie dzieci.

Dopiero w czwartek 26 stycznia biuro śledcze w Oklahomie potwierdziło oficjalnie, że odnalezione ciało zostało zidentyfikowane. Odmówiło podania bardziej szczegółowych informacji.

Ivon i Alisia nie byli rodzicami Atheny, zajmowali się nią od roku jako opiekunowie. Powiedział o tym anonimowo biologiczny ojciec zamordowanej 4-latki w stacji Fox News. Wraz z biologiczną matką współpracują ze służbami w sprawie śmierci dziecka. Motywy zabójstwa 4-latki pozostają nieznane.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/CNN/Fox News