Zamknij

Zaginęła 12-letnia dziewczynka. "Została zbiorowo zgwałcona"

22.11.2022 16:29

Francuska Żandarmeria Narodowa szuka 12-letniej Lylou Clement, która zaginęła 1,5 miesiąca temu i od tej pory rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Dziewczynka dwa lata wcześniej miała zostać zbiorowo zgwałcona.

Lilou Clement
fot. Facebook/Gaëlle Varlot Escobar

Dwunastolatka Lylou Clement zaginęła 10 października w miejscowości Genay nad rzeką Rodan (wschodnia Francja) i dotąd nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Jak podaje policja, dziewczynka ma czarne włosy do ramion, charakterystyczne piegi na buzi i zielone oczy. Tego dnia, kiedy zniknęła, była ubrana w niebieski top i czarne spodnie do joggingu.

Zaginęła 12-latka. "Jest w niebezpieczeństwie"

- Kiedy wróciłam z pracy do domu, już jej nie było - powiedziała stacji telewizyjnej France 3 matka dziewczynki Gaëlle Varlot Escobar. - Zniknęły jej klucze. Pomóżcie ją odnaleźć, bo jestem pewna, że jest w niebezpieczeństwie - dodała zrozpaczona mama.

Lylou Clement

12-letnia Lylou zaginęła w październiku

‧ fot. Facebook/Gaëlle Varlot Escobar

Kobieta powiedziała też, że Lylou została zbiorowo zgwałcona w wieku 10 lat. Pod koniec września dziewczynka została skonfrontowana z dwoma podejrzanymi o napaść na nią i bardzo to przeżywała. Tuż przed zniknięciem 12-latka wysłała do Gaëlle wiadomość SMS: "Mamo, jestem smutna". Od tej pory nie odezwała się, a jej komórka została w domu.

RadioZET.pl/France 3