Zamknij

Znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki. Wcześniej nagrała przerażający film

01.12.2022 11:53

W czwartek policja ze stanu Queensland w Australii poinformowała, że odnaleziono ciało kobiety. To prawdopodobnie 19-letnia Tea Wright-Finger, która była poszukiwana przez rodzinę od połowy października.

Zaginiona nastolatka
fot. Facebook/Tracy Wright

Ciało młodej kobiety znaleziono w czwartek rano w buszu niedaleko dzielnicy Richmond w Melbourne. Policja przypuszcza, że to Tea Wright-Finger, którą ostatni raz widziano 16 października. Zwłoki znajdowały się 600 metrów od niebieskiej toyoty Prado, namierzonej poprzedniego dnia przez helikopter policyjny. Tym samochodem ostatnio poruszała się 19-latka. Został skradziony dwa dni przed zaginięciem młodej kobiety.

Zaginiona nastolatka

Tea Wright-Finger, nastolatka, która zaginęła 16 października

‧ fot. TikTok/WrightFinger

Przyjaciółka nastolatki podrzuciła ją w okolice Richmond 16 października i od tej pory nikt nie widział Tei, ani z nią nie rozmawiał. W połowie listopada policja opublikowała nagranie z kamery monitoringu, na którym widać 19-latkę na kilka godzin przed zniknięciem. Dziewczyna jest w jasnej sukience w różowo-fioletowe wzory i sandałkach. Kupuje butelkę soku, a potem staje i rozgląda się. Wydaje się zagubiona. Następnie wychodzi ze stacji benzynowej i znika.

Zaginięcie 19-latki. Szukano jej ponad miesiąc

Na kilka dni przed zaginięciem Tea opublikowała na TikToku serię tajemniczych filmów. Na ostatnim z nich można zobaczyć napis: "Nie czuję się dobrze i chciałabym wrócić do domu". Jeden z wcześniejszych klipów mrozi krew w żyłach. Widać na nim zakrwawioną i posiniaczoną twarz nastolatki.

RadioZET.pl