Zamknij

Pawliczak o Barbarze Nowackiej: ktoś kiedyś powiedział, że ona "zakiwa" się w jednym miejscu. Nie wie, w którą stronę pójść

Redakcja
16.09.2018 10:25
Pawliczak o Barbarze Nowackiej:  ktoś kiedyś powiedział, że ona "zakiwa" się w jednym miejscu. Nie wie, w którą stronę pójść
fot. RadioZET

- O Pani Barbarze Nowackiej powiem jedno - brak jej absolutnie kręgosłupa politycznego. Ktoś kiedyś powiedział, że ona "zakiwa" się w jednym miejscu, bo tak naprawdę nie wie już, w którą stronę pójść. Poszła w stronę Platformy - partii, która nigdy nie miała na sztandarach ideałów, które reprezentuje Barbara Nowacka- mówi Karolina Pawliczak kandydatka SLD na prezydenta Kalisza w wyborach samorządowych 2018 i wiceprzewodnicząca tej partii, komentując przystąpienie Barbary Nowackiej do Koalicji Obywatelskiej.

Karolina Pawliczak pytana o to, czy rozdrobnienie sił na lewicy nie będzie problemem przed wyborami, tłumaczyła, że nic takiego nie ma miejsca, a lewica ma się dobrze.

Zobacz także

- Nie twierdzę absolutnie, że po tej stronie jest jakiekolwiek rozdrobnienie. Podpisaliśmy umowę z 19 podmiotami, które wspólnie idą pod szyldem "SLD Lewica Razem", to nie jest rozdrobnienie - mówiła wiceprzewodnicząca SLD.

Przeczytaj i obejrzyj całość rozmowy z Karoliną Pawliczak!
Według gościa Radia ZET i Onetu nadchodzące wybory samorządowe mają być dla lewicy "pierwszym krokiem do odniesienia sukcesu".

Wybory samorządowe już 21 października.

RadioZET/JZ

C