Zamknij

Konwencja PiS w Krakowie. Kaczyński: wierzę w zwycięstwo Wassermann

Redakcja
14.10.2018 21:40
Konwencja PiS w Krakowie. Kaczyński: wierzę w zwycięstwo Wassermann

Nie ma nie tylko w Krakowie, ale w Polsce, osoby równie dobrze przygotowanej do funkcji prezydenta miasta, zarówno pod względem intelektualnym, merytorycznym, jak i moralnym, jak Małgorzata Wassermann - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że wierzy w jej wygraną w wyborach w Krakowie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Sądzę, że nie ma nie tylko w Krakowie, ale w Polsce nie ma osoby równie dobrze przygotowanej do tego, żeby to zrobić (zostać prezydentem Krakowa) - zarówno pod względem intelektualnym, merytorycznym, jak i pod względem moralnym, jak właśnie pani poseł, pani mecenas - powiedział Kaczyński.

Zobacz także

Podkreślił, że Wassermann była i jest "doskonałym prawnikiem", która zdecydowała się porzucić karierę w kancelarii adwokackiej, aby walczyć o mandat posła do Sejmu.

Zobacz także

- Trzeba mieć dużo determinacji, patriotyzmu, żeby przenieść się z tego świata do trudnego, ryzykownego, no i nieporównanie skromniejszego pod względem finansowym - świata polityki. Pani Małgorzata się na to zdecydowała - powiedział prezes PiS.

Zapisz się na wydarzenie Radia ZET i zagłosuj w wyborach samorządowych 2018!

Jak wskazał, "oddajemy tutaj - Prawo i Sprawiedliwość - to co mamy najlepszego". - A jednoczesnej wiemy, bo znamy naszą koleżankę z parlamentu, że jest też osobą bardzo niezależną, czasem kłopotliwą w tej niezależności - powiedział Kaczyński.

Wybory samorządowe już 21 października.

RadioZET/PAP/JZ