Zamknij

Przewodnicząca jednej z komisji miała 1,5 promila alkoholu

Redakcja
21.10.2018 15:01
Przewodnicząca jednej z komisji miała 1,5 promila alkoholu
fot. EastNews

Stołeczna policja potwierdziła doniesienia medialne, że przewodnicząca jednej z warszawskich komisji wyborczych była pod wpływem alkoholu. Jak podaje TVN Warszawa, kobieta miała 1,5 promila alkoholu we krwi.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji, potwierdził w rozmowie z TVN Warszawa, że jedna z przewodniczących komisji była nietrzeźwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sytuacja miała miejsce w komisji na Ochocie. TVN podaje, że PKW nie odniosła się do sprawy.

Zobacz także

- W porównaniu do ostatnich informacji z godz. 10 liczba zdarzeń, które mogą mieć związek z akcją wyborczą wzrosła do 416 - mówi Wiesław Błuś, sędzia PKW. Dodaje, że te wszystkie zdarzenia to zgłoszenia na policję, które są badane w kontekście wyborów.

W całej Polsce trwają  wybory samorządowe. Lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do 21.00. Wybieramy radnych do rad gmin, miast, powiatów, radnych sejmików wojewódzkich oraz prezydentów miast, burmistrzów i wójtów. Chwilę po godzinie 21.00 poznamy pierwsze sondażowe wyniki exit poll.

RadioZET.pl/TVNWarszawa/BM