Obserwuj w Google News

Szokujący wpis Barbary Nowak na Twitterze. "Czy to atak hakerski?"

1 min. czytania
31.10.2022 15:57
Zareaguj Reakcja

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak często wzbudza kontrowersje swoimi wypowiedziami. Tym razem urzędniczka w mediach społecznościowych opublikowała wpis z okazji Wszystkich Świętych, który wzbudził duże oburzenie na Twitterze. Dostało się w nim ekologom i tym, którzy przestrzegają przed zmianami klimatycznymi.

Barbara Nowak
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

"Niedługo Święto Wszystkich Świętych. Zaprośmy ich do domów, na polskie ulice. Niech oczyszczą je z niewoli ekologizmów, haseł mordowania najsłabszych, demoralizowania ludzi. Wyrzućmy do kosza bzdury o klimacie, eksperymenty z płciami. Wolność, a nie niewola jest nam dana od Boga" - napisała Barbara Nowak na Twitterze.

Wpis małopolskiej kurator wywołał burzę na Twitterze. "Pytacie, co złego w lex Czarnek - otóż to, że władza w szkole zamiast do rodziców, pedagogów czy społeczności szkolnej wpadnie w ręce osób walczących z wiedzą, nauką i wolnością. Przecież to nie niedopatrzenie że nadal jest kuratorem" - skomentowała tekst Nowak Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Szokujący wpis Barbary Nowak. "Czy ktoś się włamał na konto?"

"Czy ktoś się pani kurator włamał na konto? Bo jeśli nie, to kto ochroni nasze dzieci w szkołach przed takimi osobami jak pani?!" - zapytał Paweł Krutul, poseł Nowej Lewicy.

Tweet Barbary Nowak skomentował też znany jezuita Grzegorz Kramer."Święci to ludzie kochający Boga, a więc i świat, który jest jego darem (tak ta miłość to również ekologia) i drugiego człowieka" - napisał zakonnik.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Twitter