Obserwuj w Google News

Małgorzata Trzaskowska składa powyborczą deklarację. ”W nas jest siła”

1 min. czytania
13.07.2020 15:21
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Trzaskowska dzień po drugiej turze wyborów prezydenckich zadeklarowała, że będzie dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. - Tej energii nie można teraz zmarnować - podkreśliła Trzaskowska. Żona Rafała Trzaskowskiego zapowiedziała, że o szczegółach poinformuje już wkrótce.

Małgorzata Trzaskowska
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Małgorzata Trzaskowska, która zaangażowała się w kampanię wyborczą męża, szczególnie podziękowała wszystkim kobietom, które – jak zaznaczyła – „nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce". 

Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc!

- podkreśliła Trzaskowska.

Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła

– napisała Trzaskowska.

Wyniki wyborów prezydenckich 2020

Andrzej Duda w drugiej turze wyborów zdobył 10 mln 426 tys. 514 głosy, to jest 51,12 proc., a Rafał Trzaskowski 9 mln 968 tys. 939 głosów, to jest 48,88 proc. - wynika z informacji podanych w poniedziałek po południu na internetowej stronie PKW na podstawie danych z 99,98 proc. obwodów. 

Elektorat Dudy znacznie zwiększył się przez 5 lat. Różnica głosów policzona

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP