Obserwuj w Google News

2-letni chłopczyk wypadł przez okno. Dramatyczna akcja ratunkowa

1 min. czytania
24.08.2023 12:35
Zareaguj Reakcja

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala 2,5-letniego chłopczyka, który w czwartek rano wypadł z okna na pierwszym piętrze w domu w Skorogoszczy (woj. opolskie). Dziecko doznało urazu głowy.

2-latek wypadł przez okno
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Dramatyczny wypadek w Skorogoszczy na Opolszczyźnie. Starsza aspirant Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu powiedziała PAP, że zgłoszenie służby otrzymały o godz. 8.50. Nagranie z akcji ratunkowej udostępnił w sieci lokalny serwis Prostozopolskiego.pl.

Oglądaj

Skorogoszcz. 2-letni chłopiec wypadł z okna domu

- Na miejsce pojechały służby ratunkowe, został też skierowany LPR. W zdarzeniu został poszkodowany 2,5-letni chłopiec. Z obrażeniami głowy został przetransportowany helikopterem do szpitala w Opolu – dodała policjantka. Do wypadku doszło w domu jednorodzinnym. Dziecko wypadło przez okno na pierwszym piętrze.

Redakcja poleca

Matka dziecka była trzeźwa. - Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, natomiast będziemy wyjaśniać szczegóły tego zdarzenia - zaznaczyła policjantka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.