Obserwuj w Google News

Znaleziono ciało Szymona. Policja przekazała tragiczną wiadomość

1 min. czytania
18.11.2023 20:12
Zareaguj Reakcja

20-letni Szymon z Jagodna we Wrocławiu nie żyje. Młody mężczyzna był poszukiwany od piątku. Policja wstępnie wykluczyła, aby do śmierci 20-latka ktoś się przyczynił.

Policyjna taśma
fot. Damian Klamka/East News

20-letni Szymon zaginął 15 listopada. Po raz ostatni widziano go przy ul. Strawińskiego na wrocławskim osiedlu Jagodno, gdzie mieszka. W piątek rozpoczęła się tam akcja poszukiwawcza. 

Jak relacjonuje “Gazeta Wrocławska”, okolicę przeczesywały grupy poszukiwawcze, w akcji wykorzystywano quady, zaangażowano również ratownictwo wodne. Służbom pomagali także m.in. mieszkańcy Jagodna.

Redakcja poleca

Wrocław. Nie żyje 20-letni Szymon

W piątek przeszukano blisko 270 hektarów terenów zielonych i pól, ale nie udało się odnaleźć Szymona. W sobotę po godz. 16 na wrocławskim Brochowie znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny. 

- Ciało 20-latka znalazła wolontariuszka, która brała udział w poszukiwaniach. Znajdowało się na terenie Brochowa. Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci, wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało zostanie przekazane na sekcję zwłok - powiedział “Gazecie Wrocławskiej” młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Źródło: Radio ZET/"Gazeta Wrocławska"/Tuwroclaw.pl/Komendy Policji Wrocław-Rakowiec

Nie przegap