Obserwuj w Google News

Zakupy w Biedronce i Lidlu z dostawą do domu? Teraz to możliwe

Redakcja
1 min. czytania
02.03.2017 14:32
Zareaguj Reakcja

Dostawa zakupów z Biedronki czy Lidla prosto do domu? Dotychczas takie rozwiązanie było niemożliwe. 

Zakupy w Biedronce i Lidlu z dostawą do domu? Teraz to możliwe

O pomyśle prezesa firmy, Zbigniewa Płuciennika, jako pierwszy napisał serwis wiadomoscihandlowe.pl. Tego w Polsce jeszcze nie było!

Na czym polega ta rewolucyjna usługa? To propozycja dla najbardziej zabieganych i osób, które z różnych powodów nie chcą korzystać ze sklepów oferujących dowóz online lub nie mają takiej możliwości (np. gdy chcą zrobić zakupy w dyskoncie nieoferującym dostawy lub mieszkają pod miastem).

Wynajęty przez nas szoper zrobi zakupy za nas. Wystarczy tylko przygotować mu listę online. Jeśli któregoś z towarów nie ma na półce, szoper zawiadomi nas o tym i zaproponuje zakup innego produktu.

Jakie są zalety serwisu? Oprócz oszczędności czasu zakupy docierają do nas błyskawicznie (nawet w ciągu godziny). Poza tym zakupy przywożone są w wygodnych i ekologicznych torbach. Koszt? Jeśli zdecydujemy się przykładowo na zakup produktów w Lidlu i Biedronce, musimy liczyć się z wydatkiem 9,90 zł. Jeśli jednak wartość zakupów przekroczy 300 złotych, wtedy dostawa będzie za darmo.

Na razie Szopi.pl działa w Krakowie i na 70 procentach powierzchni Warszawy. Dziennie ma około 100 klientów. W najbliższej przyszłości szefostwo planuje rozwój serwisu na dwa kolejne miasta, Poznań i Wrocław albo Trójmiasto  – poinforomowały wiadomoscihandlowe.pl.

Szopi oprócz dyskontów oferuje zakupy także w sklepach takich jak Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł i kilka mniejszych punktów, np. Galerii Wypieków.

Tego typu usługi na Zachodzie nie są niczym nowym. Czy zrewolucjonizują także polski handel? Czas pokaże!

RadioZET.pl/SI/wiadomoscihandlowe.pl