Obserwuj w Google News

Rowerzysta wjechał wprost pod TIR-a. Jest nagranie wideo z tragedii

1 min. czytania
12.11.2020 23:51
Zareaguj Reakcja

Do sieci trafiło nagranie z makabrycznego wypadku, który miał miejsce 23 października 2020 roku. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła pędzącej ciężarówki, transportującej drewno. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Byczyna, w województwie opolskim. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła rozpędzonej ciężarówki, która wiozła drewno. Kierowca TIR-a nie miał szans na uniknięcie tragedii. Teraz w sieci pojawiło się nagranie wideo ze zdarzenia. Zarejestrowała je kamera, zamontowano w jednym z samochodów jadących za ciężarówką.

Śmiertelnie potrącenie pieszego na autostradzie A4. Doszło do samobójstwa?

Do dramatu doszło 23 października br. na drodze krajowej nr 11, niedaleko stacji benzynowej.

Oglądaj

Rowerzysta wjechał wprost pod koła ciężarówki. Jest nagranie z miejsca tragedii

Na filmie umieszczonym w Internecie widać samochód ciężarowy z ładunkiem drewna. Pojazd jedzie w kierunku Kluczborka. Da się zauważyć również moment hamowania kierowcy, kiedy ze strony stacji benzynowej nadjeżdża rowerzysta. 79-latek wjechał na trasę pomimo linii ciągłych i jadących samochodów.

Oglądaj

Rowerzysta w zderzeniu z TIR-em został ciężko ranny. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował starszego mężczyznę do szpitala. Niestety, tam 79-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku
RadioZET.pl/Polsatnews.pl/Kluczbork112/Youtube