Obserwuj w Google News

18-miesięczne dziecko wpadło do basenu. Dramatyczna akcja ratunkowa

1 min. czytania
10.08.2022 13:44
Zareaguj Reakcja

W Chrząstawie Wielkiej 18-miesięczne dziecko wpadło do basenu z wodą. Strażacy je reanimowali. Według informacji służb zostało przetransportowane do szpitala.

wypadek
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do groźnego wypadku doszło w Chrząstawie Wielkiej (woj. dolnośląskie). Służby otrzymały zgłoszenie około godz. 12.10. Do przydomowego basenu o średnicy 5 metrów wpadło 18-miesięczne dziecko.

Wypadek w Chrząstawie Wielkiej. 1,5 roczne dziecko wpadło do basenu

Na miejsce przyjechała straż pożarna. Okazało się, że dziecko już zostało wyciągnięte z wody. Reanimację rozpoczęli strażacy.

Redakcja poleca

- Następnie dziecko przekazano medykom Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przejęli prowadzenie czynności. Z informacji, które posiadam, wynika, że udało się przywrócić czynności życiowe dziecka - powiedział st. kpt Tomasz Szwajnos z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, cytowany przez tvn24.pl.

Dziecko zostało przetransportowane do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvn24.pl