Kinga Duda apeluje do internautów o pomoc: Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Córka Andrzeja Dudy zaapelowała do internautów o pomoc w odnalezieniu zaginionej w Krakowie kotki. Na szczęście sprawa zakończyła się happy endem. Zwierzę całe i zdrowe wróciło do właścicielki.
Kinga Duda w mediach społecznościowych zamieściła apel. Córka prezydenta RP mieszka na co dzień w Krakowie, gdzie studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. 22-latka poprosiła internautów o pomoc w odnalezieniu jej kotki.
''W nocy na Białym Prądniku Wschód zaginęła moja ukochana kotka. Może być ranna, bo prawdopodobnie spadła / zeskoczyła z balkonu. Była burza, więc pewnie jest przestraszona i gdzieś się chowa. Będę wdzięczna za wszelkie informacje jeżeli ktoś ją widział. Jest ufnym kotem i kocha ludzi” – napisała Kinga Duda.
Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Zwierzę odnalazło się u sąsiadki, która mieszka dwie klatki dalej. Kotka schowała się tam przed burzą.
''Cinka odnaleziona! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, udostępnianie posta i wszystkie wskazówki co do poszukiwań! Podobno chowała się w koszyku wiklinowym, a Pani dopiero teraz wróciła do domu i zadzwoniła” - napisała córka prezydenta Andrzeja Dudy. Przy okazji podziękowała za pomoc w poszukiwaniach swojego pupila.
RadioZET.pl/DG
Byłeś świadkiem czegoś niespodziewanego? Masz temat, którym powinniśmy się zająć?
Zgłoś sprawę przez Czerwony telefon Radia ZET