Obserwuj w Google News

Kierowca busa uderzył w jadącą ciężarówkę. W wypadku zginął młody mężczyzna

1 min. czytania
03.11.2022 09:04
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek w miejscowości Lewin Kłodzki (woj. dolnośląskie) na drodze krajowej nr 8.  Jedna osoba zginęła w zderzeniu tira z busem. Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.

kłodzko wypadek
fot. Facebook: klodzko24.eu

Wypadek na drodze krajowej nr 8 w Lewinie Kłodzkim. "W czołowym zderzeniu busa z autem ciężarowym zginęła jedna osoba" - poinformował dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA.

Na razie nie ma informacji o osobach rannych. Trwa akcja ratunkowa. Według GDDKiA utrudnienia w ruch w miejscu wypadku mogą potrwać co najmniej trzy godziny.

Redakcja poleca

Lewin Kłodzki. Tragiczny wypadek, nie żyje 34-latek

"Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Fiat Ducato 34-letni, mieszkaniec powiatu kłodzkiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący samochód ciężarowy marki DAF, którym kierował obywatel Czech. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 34-latem kierujący busem. Obywatel Czech został przewieziony do szpitala" - poinformował z kolei portal kłodzko.naszemiasto.pl.

Policja wyznaczyła objazdy. Z Dusznik-Zdroju przez: Kulin, Dańczów, Jeleniów i z Kudowy-Zdroju przez Jeleniów, Kulin, Dańczów, Duszniki-Zdrój.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ naszemiasto.pl