Obserwuj w Google News

Zwłoki 36-latka leżały przy drodze. "Miał ranę w okolicy klatki piersiowej"

PAP
1 min. czytania
25.09.2022 13:39
Zareaguj Reakcja

Ciało 36-letniego mężczyzny odnaleziono przy jednej z dróg lokalnych w okolicach Końskich. Policja zatrzymała w niedzielę trzy osoby w związku z tą sprawą.

karetka
fot. GAZETA WROCLAWSKA PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRES GRUPA (zdj. ilustracyjne)

Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 2.30 nocą z soboty na niedzielę. Załoga karetki pogotowia powiadomiła funkcjonariuszy z Końskich, że w pobliskiej miejscowości przy drodze znaleziono młodego mężczyznę, który nie dawał oznak życia - poinformowała sierż. szt. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Redakcja poleca

Końskie. Nie żyje 36-latek. Policja bada sprawę

Na miejsce skierowano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą, która ustaliła, że zmarły mężczyzna to 36-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Niewykluczone, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Policja potwierdza, że mężczyzna posiadał ranę "w okolicy klatki piersiowej".

- Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn: 27-, 33- i 40-latka, wszyscy to mieszkańcy powiatu koneckiego. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do badań. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną zgonu – dodała funkcjonariuszka.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Końskich. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wiktor Dziarmaga