Obserwuj w Google News

23-latka raniona nożem na ulicy. Sprawca zatrzymany. "Motywem ataku zazdrość"

1 min. czytania
28.07.2021 16:40
Zareaguj Reakcja

23-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak na jednej z ulic w Krapkowicach (woj. opolskie) zaatakował ją nożownik. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, ale został już zatrzymany przez policję. 

Krapkowice
fot. Damian Klamka/East News

Do zdarzenia - jak podaje Radio Opole - doszło w środę ok. godz. 14 na ul. Gimnazjalnej na Osiedlu Tysiąclecia w Krapkowicach (woj. opolskie). Mężczyzna miał zaatakować nożem młodą kobietę. 

Krapkowice. Atak nożownika na ulicy. 23-letnia kobieta w szpitalu

Jak z kolei informuje reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr, poszkodowana ma 23 lata i trafiła do szpitala. Wiadomo też, że napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia, ale został już zatrzymany przez policję. 

28-latek na razie ma status podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. W momencie zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, zostanie więc przesłuchany, gdy wytrzeźwieje. Według wstępnych ustaleń policji motywem ataku była zazdrość. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/GW/Radio Opole