Obserwuj w Google News

10-latek potrącony na przejściu dla pieszych. "Leżał na krawężniku"

1 min. czytania
29.06.2021 16:08
Zareaguj Reakcja

10-latek trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych w Krośnie. Policja będzie teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Wypadek
fot. Albin Marciniak/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Wypadek, o którym poinformował lokalny portal Krosno24.pl, miał miejsce we wtorek ok. godz. 14 przy ul. Lwowskiej w Krośnie (woj. podkarpackie).

Krosno. 10-latek potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych

- Wstępnie ustalono, że 33-letni kierujący skodą potrącił ok. 10-letniego chłopca przejeżdżającego rowerem przez przejście dla pieszych. Kierujący był trzeźwy - powiedział w rozmowie z portalem asp. sztab. Paweł Buczyński, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. 

Oglądaj

Krosno24.pl opublikowało również relację jednego ze świadków, który przekazał, że "chłopiec leżał na krawężniku i nie ruszał się" oraz że "miał ubrany kask". 

Na miejscu najpierw interweniowali strażacy, następnie zjawił się śmigłowiec LRP, który przetransportował chłopca do szpitala, gdzie przejdzie on specjalistyczne badania. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Krosno24.pl