Obserwuj w Google News

19-letnia Laura zaginęła. "Choruje i powinna przyjmować leki"

1 min. czytania
06.10.2022 10:34
Zareaguj Reakcja

Laura Drożniak z Czeladzi zaginęła. 19-latka od 25 września nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni bliscy zawiadomili policję, która opublikowała wizerunek nastolatki.

Laura Drożniak z Czeladzi
fot. KPP w Będzinie

Laura Drożniak wyszła 25 września z domu swojej babci przy ulicy Będzińskiej w Czeladzi (woj. śląskie) i powiedziała, że idzie do koleżanki. Miała wrócić wieczorem.

Nie wiadomo, kogo miała odwiedzić ani czy tam dotarła. 19-latka ostatni raz widziana była w zeszłym tygodniu w Czeladzi w okolicy stacji benzynowej przy ulicy Grodzieckiej - podała policja.

Redakcja poleca

Laura Drożniak zaginęła. Policja prosi o pomoc

Akcję poszukiwawczą Laury prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Opublikowali oni zdjęcia zaginionej i udostępnili jej rysopis.

Młoda kobieta ma około 155 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. "Oczy zielone, nos normalny, uszy przyległe, włosy długie, proste koloru blond" - czytamy w komunikacie policji. W momencie zaginięcia miała na sobie niebieską kurtkę, granatowe spodnie typu jeans oraz czarne buty.

Laura Drożniak
fot. KPP w Będzinie

Bliscy poszukują 19-latki także za pośrednictwem grup na Facebooku. "Laura choruje i powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada, co może radykalnie pogorszyć jej stan zdrowia emocjonalnego" - przekazano na profilu "Gdziekolwiek jesteś", którego przedstawiciele mają kontakt z bliskimi Laury.

Każdy, kto ma informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie pod numerem tel. 47 85 362 55. Dzwonić można także na numer policjantów prowadzących poszukiwania: 47 85 363 82 oraz numer alarmowy 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl