Obserwuj w Google News

Lublin. Matka zabiła troje dzieci. Zwłoki odnalazła babcia, która przyszła w odwiedziny

1 min. czytania
30.09.2021 14:26
Zareaguj Reakcja

W Lublinie znaleziono ciała trójki dzieci, które zostały uduszone. Policja aresztowała 26-letnią matkę rodzeństwa. Na miejscu tragedii pracuje prokurator.

Policja
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Zwłoki trójki dzieci znaleziono w domu jednorodzinnym przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Tragicznego odkrycia dokonała ich babcia, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny. Kobieta wezwała na miejsce policję oraz pogotowie ratunkowe.

Lublin. Matka udusiła troje dzieci

Przybyli na miejsce ratownicy wykonali resuscytację krążeniowo-oddechową, ale ta niestety nie przyniosła efektów. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, 26-letnia matka udusiła troje swoich dzieci. Ofiarami są dwie dziewczynki w wieku ośmiu miesięcy i dwóch lat oraz czteroletni chłopiec. 

– Cały czas prowadzona jest interwencja. Czynności nadzoruje prokurator. Nie udzielamy żadnych informacji – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka.

Jak podaje portal lublin112.pl, ojciec dzieci przebywa w zakładzie karnym. Według nieoficjalnych doniesień mediów ich matka jest narkomanką, a na miejscu już wcześniej prowadzone były policyjne interwencje. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP/Polskie Radio Lublin/lublin112