Obserwuj w Google News

Tragiczna śmierć rowerzystki. Potrącił ją autobus

1 min. czytania
08.08.2022 11:20
Zareaguj Reakcja

W miejscowości Niechcice (woj. łódzkie) na drodze krajowej nr 91 w poniedziałek rano autobus potrącił rowerzystkę. Kobieta zginęła na miejscu. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy - poinformował Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Autobus potrącił rowerzystkę w Niechcicach
fot. screen KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Tragiczny wypadek na DK91 w Niechcicach w powiecie piotrkowskim. Do potrącenia rowerzystki doszło 8 sierpnia o poranku na odcinku drogi krajowej między Piotrkowem Trybunalskim a Radomskiem.

Niechcice. Autobus potrącił rowerzystkę, kobieta zginęła

- Kobieta zginęła - przekazał Jacek Plisiecki z GDDKiA. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Dyrekcja podała, że w Niechcicach wprowadzono ruch wahadłowy.

"Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierujący autobusem Solbus 57-letni mieszkaniec powiatu w wyniku niezachowania należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania doprowadził do potrącenia rowerzystki. W wyniku poniesionych obrażeń 52-letnia mieszkanka powiatu poniosła śmierć na miejscu" - przekazała w komunikacie st. asp. Izabela Gajewska, z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP -Hubert Bekrycht/KMP w Piotrkowie Trybunalskim