Obserwuj w Google News

16-latek spieszył się na tramwaj. Omal nie zginął na pasach

1 min. czytania
18.02.2022 16:50
Zareaguj Reakcja

O wielkim szczęściu może mówić 16-latek, który wbiegł na czerwonym świetle na przejście dla pieszych w Olsztynie, tuż pod nadjeżdżający samochód. Chłopiec trafił do szpitala "tylko" z urazem nogi. Tłumaczył, że śpieszył się na tramwaj.

16-latek potrącony na pasach w Olsztynie
fot. screen KWP w Olsztynie

16-latek wbiegł na pasy na skrzyżowaniu ulic Witosa i Janowicza w Olsztynie na czerwonym świetle, tuż pod maskę nadjeżdżającego samochodu.

Olsztyńska policja poinformowała, że do wypadku doszło w czwartek 17 lutego po południu. Zdarzenie zarejestrowała kamera, a nagranie groźnego wypadku udostępnili w sieci policjanci.

16-latek wbiegł na pasy na czerwonym świetle. Omal nie zginął [WIDEO]

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16- latek wbiegł na przejście dla pieszych na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżającego opla. Chłopak z urazem nogi trafił do szpitala. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, spieszył się na tramwaj" – podała KWP w Olsztynie.

Policjanci zdecydowali się opublikować nagranie z kolejnego potrącenia pieszego "ku przestrodze". "Przypominamy, że każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego i każdego z nas obowiązują te same zasady. Pośpiech lub chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie" – kończą mundurowi.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/KWP w Olsztynie