Obserwuj w Google News

Patrycja Pałoń nie żyje. 15-latek miał planować morderstwo? Wstrząsająca rozmowa

2 min. czytania
21.01.2021 09:45
Zareaguj Reakcja

Patrycja Pałoń nie żyje. Do morderstwa nastolatki przyznał się jej 15-letni chłopak, Kacper Ś. - dziewczynka była z nim w ciąży. Jak podaje "Fakt", w sprawie pojawiły się nowe fakty. Według ustaleń gazety 15-latek miał planować zbrodnię. Na jaw wyszła wstrząsająca rozmowa, którą przed zabójstwem przeprowadził z kolegą. Śledczy obecnie weryfikują te doniesienia.

Patrycja Pałoń nie żyje
fot. MARZENA BUGALA POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Patrycja Pałoń została znaleziona martwa na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich w środę 13 stycznia 2021 r. Zamordował ją jej chłopak, 15-letni Kacper Ś. Nastolatka była z nim w ciąży. Według najnowszych doniesień "Faktu" śledczy badają przesłanki dotyczącego tego, że 15-latek mógł wcześniej planować  morderstwo swojej partnerki. W ręce policji trafiły wiadomości, które wymieniali między sobą koledzy Kacpra Ś. Jednemu z nich 15-latek miał wyznać, że rozważa zabójstwo Patrycji.

Patrycja Pałoń nie żyje. Kacper Ś. miał planować zbrodnię? Wstrząsająca rozmowa

Kacper Ś. miał spotkać się ze swoim kolegą przy Kauflandzie w Piekarach Śląskich i pokazać mu pobliski las mówiąc, że to "idealne" miejsce do ukrycia zwłok. Służby biorą pod uwagę ten motyw, ponieważ to właśnie tam doszło do zadania 13-latce śmiertelnych ciosów.

Redakcja poleca

Byłem z nim kiedyś na dworze i on powiedział, że jak Pati będzie w ciąży, to chce ją z*****ć. Jakiś miesiąc później poszliśmy za Kaufland i tam był ten las i staliśmy przy tych barierkach on gadał, że tam jest idealne miejsce na schowanie ciała – wiadomość o takiej treści miał wysłać kolega Kacpra Ś. do innego znajomego.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Fakt.pl