Obserwuj w Google News

Zaginęła 15-letnia Paulina. Dziewczyna wyszła z domu z psem

2 min. czytania
24.01.2022 13:02
Zareaguj Reakcja

Policja i rodzina szuka zaginionej Pauliny Gorzawskiej z Czerwionki-Leszczyn (woj. śląskie). 15-latka wyszła z domu 19 stycznia wraz ze swoim psem. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. 

Paulina
fot. Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Paulina Gorzawska wyszła z domu rodzinnego w Czerwionce-Leszczynach niedaleko Rybnika (woj. śląskie) w środę 19 stycznia po południu. Mamie powiedziała, że idzie odwiedzić koleżankę. Wzięła ze sobą psa o imieniu Nero.

Niestety, dziewczyna nie wróciła do domu o umówionej godzinie. Od kilku dni nie nawiązała kontaktu z bliskimi, a jej telefon komórkowy jest nieaktywny. Okazało się również, że Paulina ostatecznie nie dotarła nawet do koleżanki. 

Paulina Gorzawska zaginęła. 15-latka wyszła z domu z psem

- Ustalono, że nastolatka samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, trwają poszukiwania opiekuńcze. Poprzednio poszukiwana była w listopadzie ubiegłego roku - powiedziała w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" asp. Bogusława Kobeszko, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Wizerunek 15-latki oraz rysopis i informacje na jej temat opublikował na Facebooku profil "Gdziekolwiek jesteś", zbierający ogłoszenia na temat osób zaginionych.

Z rysopisu wynika, że Paulina ma ok. 157 cm wzrostu, ciemne i długie za ramiona włosy oraz zielono-niebieskie oczy. Ma szczupłą sylwetkę i nosi kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę zimową typu "bomberka", czarne jeansy i białe buty sportowe marki Adidas. 

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 albo 506 780 097. Można też kontaktować się z grupą #GdziekolwiekJesteś w formie prywatnej i anonimowej. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Facebook/Dziennik Zachodni