Obserwuj w Google News

Tragedia na cmentarzu. Maszyna nagle runęła na ziemię. Nie żyje jedna osoba

1 min. czytania
02.02.2022 16:55
Zareaguj Reakcja

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło podczas przycinania konarów drzew na cmentarzu w Pieniężnie (woj. warmińsko-mazurskie). Policja i prokuratura wyjaśniają teraz okoliczności tragedii. 

Wypadek
fot. Jacek Boron/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia - jak podaje portalbraniewo.pl - doszło w środę ok. godz. 13 na cmentarzu w Pieniężnie niedaleko Braniewa (woj. warmińsko-mazurskie). 

Pieniężno. Wypadek na cmentarzu. Nie żyje jedna osoba

Lokalny serwis informuje, że najprawdopodobniej miała miejsce awaria podnośnika hydraulicznego, co z kolei spowodowało opadnięcie kosza i ramienia na ziemię.

Redakcja poleca

W koszu znajdowali się dwaj pracownicy zajmujący się przycinaniem konarów cmentarnych drzew. Niestety, jeden z mężczyzn poniósł śmierć wskutek zderzenia maszyny z podłożem.

Drugi z pracowników odniósł obrażenia na tyle silne, że konieczny był transport do szpitala. Teraz policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny oraz dokładne okoliczności tragedii.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/portalbraniewo.pl