Obserwuj w Google News

Nie żyje 37-letni policjant. "Śmierć Piotra jest ciosem dla naszej braci"

1 min. czytania
17.12.2021 18:06
Zareaguj Reakcja

Nie żyje aspirant Piotr Jabłoński z Piotrkowa Trybunalskiego. Policjant zmarł po długotrwałej chorobie w wieku 37 lat. "Żegnamy ambitnego, pogodnego człowieka, policjanta, ojca, syna, męża. Śmierć Piotra, który przegrał walkę z chorobą, jest ciosem dla naszej policyjnej braci" - napisała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

nie żyje piotr jabloński
fot. Policja w Piotrkowie Trybunalskim

Nie żyje aspirant Piotr Jabłoński z Piotrkowa Trybunalskiego. Zmarł po długotrwałej chorobie w wieku 37 lat. Służbę w Policji rozpoczął w 2009 roku jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowego Wydziału Prewencji I, II, a następnie III Komisariatu Policji w Łodzi.

Redakcja poleca

W styczniu 2013 roku zasilił szeregi Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Gorzkowicach, gdzie od październiku 2014 roku pełnił służbę jako dzielnicowy. Od 2020 roku do chwili obecnej był funkcjonariuszem Posterunku Policji w Rozprzy.

"Wzorowy policjant, dzielnicowy zawsze będący blisko problemów mieszkańców. Żegnamy ambitnego, pogodnego człowieka, policjanta, ojca, syna, męża. Śmierć Piotra, który przegrał walkę z chorobą, jest ciosem dla naszej policyjnej braci" - napisała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

RadioZET.pl/ KMP w Piotrkowie Trybunalskim