Obserwuj w Google News

Zaginął 11-letni Mariusz. Ostatni raz był widziany w Nowym Targu

Redakcja
1 min. czytania
29.11.2018 12:49
Zareaguj Reakcja

Nowotarska policja poszukuje 11-letniego Mariusza Gajdę. Chłopak ostatni raz był widziany w środę popołudniu, kiedy wraz ze swoim rówieśnikiem wyszedł ze szkoły. Służby proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o nastolatku.

Podhale. Zaginął 11-letni Mariusz Gajda. Ostatni raz był widziany w Nowym Targu
fot. Policja, Evan Lorne/Shutterstock

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podał "Tygodnik Podhalański", w środę rano dwójka 11-latków udała się do szkoły podstawowej. W południe podczas przerwy opuścili zajęcia i udali się w nieznanym kierunku. 

Policji po kilku godzinach udało się odnaleźć 11-letniego Ivana, ale nadal nie wiadomo co dzieje się z jego rówieśnikiem Mariuszem Gajdą. Śledczy ustalili, że do czwartkowego poranka chłopcy trzymali się razem i przebywali na terenie Zakopanego i Noweg Targu. 

Wyszła do szkoły i zaginęła. Jej ciało znaleziono w szafie sąsiada

Mariusz ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy, ma brązowe, krótkie włosy i prosty nos. W dniu zaginięcia ubrany był w czarna kurtkę zimową z kapturem, czarne buty.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca lub inne informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu (18) 26 10 400 lub 112.

Ciąg dalszy sprawy 12-latka z Izdebek. Ojciec chłopaka trafił do aresztu

RadioZET.pl/Tygodnik Podhalański/PTD