Obserwuj w Google News

Policja opublikowała wstrząsające nagranie. Kierowca nie miał szans

1 min. czytania
27.09.2022 12:08
Zareaguj Reakcja

Śmiertelny wypadek w miejscowości Leszczanka na Lubelszczyźnie. Nie żyje 43-letni kierowca samochodu osobowego, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Policja opublikowała nagranie z miejsca wypadku.

Wypadek w miejscowości Leszczanka
fot. Lubelska policja

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (26 września) po południu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym volvo – prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości – na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Następnie samochód uderzył w przydrożne drzewo.

Tragiczny wypadek w Leszczance. Policja opublikowała nagranie

Za kierownicą volvo siedział 43-letni mieszkaniec gminy Drelów. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku. Funkcjonariusze apelują też o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Ku przestrodze opublikowali nagranie z miejsca wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl