Obserwuj w Google News

Znaleziono ciało przed szpitalem w Lublinie. Jest w złym stanie

Redakcja
1 min. czytania
21.04.2017 17:46
Zareaguj Reakcja

W pobliżu szpitala MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie jeden z pracowników znalazł zwłoki mężczyzny. Jak informuje „Dziennik Wschodni”, wiele wskazuje na to, że leżały tam od dłuższego czasu.

Znaleziono ciało przed szpitalem w Lublinie. Jest w złym stanie
fot. GoogleMaps

– Na miejscu pracował prokurator, który przeprowadził oględziny. Zwłoki znajdowały się w stanie znacznego rozkładu, dlatego podejrzewamy, że znajdowały się tam od dłuższego czasu. Szczegółowe przyczyny śmierci wyjaśni sekcja, ale wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci – komentowała Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Na zwłoki natknął się jeden z pracowników szpitala w czwartek około godz. 14. Leżały przy ogrodzeniu od strony ul. Dekutowskiego. Jak informuje „Dziennik Wschodni”, tożsamość zmarłego wciąż jest ustalana, a sekcja zwłok zaplanowana jest na przyszły tydzień.

Jak to możliwe, że nikt przez długi czas nie zauważył ciała? - Nie wiem. Wszystko badamy. Na poniedziałek lub wtorek zaplanowana jest sekcja, być może będziemy wiedzieli więcej - tłumaczy prokurator Kępka.

RadioZET.pl/DziennikWschodni/Gazeta.pl/strz