Obserwuj w Google News

Tragedia na drodze. Motocyklista zginął w wypadku. "Nie ustąpił pierwszeństwa"

1 min. czytania
09.08.2021 08:01
Zareaguj Reakcja

Motocyklista (nazywany również motorowerzystą) zginął w wypadku, do którego doszło w Rogienicach Wielkich (woj. podlaskie). Zdaniem policji kierowca jednośladu nie ustąpił pierwszeństwa i został potrącony przez nadjeżdżający samochód. 

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Wypadek miał miejsce w niedzielę ok. godz. 22 na drodze krajowej nr 63 w rejonie miejscowości Rogienice Wielkie w powiecie kolneńskim (woj. podlaskie).

Rogienice Wielkie. Wypadek na drodze. Nie żyje motocyklista

Poinformował o tym w mediach społecznościowych profil Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku, który opublikował także zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Z kolei w rozmowie z lokalną "Gazetą Współczesną" Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji mówiło o motorowerzyście. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa i został potrącony przez kierującego samochodem audi, w wyniku czego zmarł - powiedziała.

 - Kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - podkreśliła przedstawicielka policji. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Facebook/wspolczesna.pl