Obserwuj w Google News

Wypadek na S7. Ciężarowy zderzył się z busem. Cztery osoby ranne

1 min. czytania
06.09.2021 09:05
Zareaguj Reakcja

Po zderzeniu samochodu ciężarowego z busem na drodze S7 na wysokości Skarżyska-Kamiennej (woj świętokrzyskie) zablokowana jest jezdnia w kierunku Krakowa - podała w poniedziałek rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ranni zostali czterej obywatele Białorusi. 

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

Wypadek wydarzył się w poniedziałek rano na drodze S7 na wysokości Skarżyska-Kamiennej (woj świętokrzyskie). Wiozący 9 osób bus najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego.

Asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że w pobliżu Góry Pogorzelskiej bus przewożący dziewięciu obywateli Białorusi najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego.

Skarżysko-kamienna. Wypadek na S7

Obrażeń doznały cztery osoby, zostały przetransportowane do szpitali na badania. Jak podaje PAP, wszyscy są obywatelami Białorusi. 

Jak podaje GDDKiA, zablokowana jest jezdnia pomiędzy węzłami Skarżysko-Kamienna Północ a Skarżysko-Kamienna Zachód (woj. świętokrzyskie). Przypomnijmy, że droga S7 łączy Radom z Kielcami.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej, która poinformowała też, że zespół ratownictwa medycznego zaopiekował się 6 osobami:

RadioZET.pl/PAP/DaKl