Obserwuj w Google News

Kobieta zginęła po awanturze domowej. Jej syn miał liczne rany

1 min. czytania
29.12.2021 15:23
Zareaguj Reakcja

Tragedia w Rozniszewie (woj. mazowieckie). W jednym z domów śledczy znaleźli zwłoki 41-letniej kobiety i ranne dziecko. Zdaniem prokuratorów za śmierć kobiety może odpowiadać jej mąż.

Morderstwo w Rozniszewie
fot. Polska Press/East News (ilustracyjne)

Prokuratura potwierdziła makabryczne odkrycie w jednym z domów. - Dziś (w środę - przyp. red.) we wczesnych godzinach porannych policjanci zostali powiadomieni o awanturze rodzinnej w jednym z domów w Rozniszewie w powiecie kozienickim - mówiła Agnieszka Borkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu, cytowana przez "Gazetę Wyborczą". 

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali martwą 41-letnią kobietę i jej syna. 15-latek miał liczne obrażenia ciała.

Redakcja poleca

- W sprawie zatrzymany został 43-letni mąż kobiety, z ranami został przewieziony do szpitala. Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokuratorzy, zabezpieczają ślady, przesłuchują pierwszych świadków - dodała Borkowska.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Gazeta Wyborcza