Obserwuj w Google News

60-latka zginęła w zderzeniu dwóch aut. "Była uwięziona w pojeździe"

1 min. czytania
19.06.2021 11:54
Zareaguj Reakcja

Jedna osoba zginęła, a trzy odniosły obrażenia ciała w wypadku, do którego doszło w miejscowości Torzeniec w powiecie ostrzeszowskim (woj. wielkopolskie) – poinformowała rzecznik prasowy policji w Ostrzeszowie asp. Magdalena Hańdziuk.

Wypadek
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Wypadek, czyli zderzenie dwóch samochodów osobowych - jak poinformowała rozmowie z PAP asp. Hańdziuk - miał miejsce w sobotę o godz. 9:35 na drodze wojewódzkiej 450 w wielkopolskiej miejscowości Torzeniec w powiecie ostrzeszowskim.

Torzeniec. Wypadek na drodze. Nie żyje 60-letnia kobieta

W zdarzeniu łącznie ucierpiały cztery osoby, śmierć na miejscu poniosła 60-letnia kobieta. O szczegółach poinformował - także w rozmowie z Polską Agencją Prasową - asp. Tomasz Mądry z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Nie udało się uratować poszkodowanej. Była uwięziona w pojeździe. Po jej uwolnieniu podjęto próbę reanimacji, jednak lekarz stwierdził zgon - asp. Tomasz Mądry, KP PSP Ostrzeszów

Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia. Droga jest częściowo przejezdna; ruch odbywa się jednym pasem.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP