,

Atak nożownika w centrum Warszawy. Ranni trafili do szpitala

07.08.2022 15:22

Kobieta, która w niedzielę raniła ostrym narzędziem dwie osoby na ulicy w Warszawie, została zatrzymana – poinformowała PAP stołeczna policja. Z informacji służb wynika, że obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

Atak nożownika w centrum Warszawy. Ranni w szpitalu
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Atak nożownika w centrum Warszawy. Jak poinformowała PAP sierż. sztab Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło w niedzielę 7 sierpnia około godz. 12 na ulicy Nowy Świat.

Idąca kobieta nagle chwyciła za ostre narzędzie i raniła nim dwóch przechodniów. - Interweniowali policjanci patrolujący ulicę, którzy niezwłocznie zatrzymali agresywną kobietę - podkreśliła policjantka.

Atak nożownika w centrum Warszawy. Ranni trafili do szpitala

- Na miejsce wezwano służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły rannych do szpitala. Z naszych informacji wynika, że te obrażenia nie zagrażają życiu i zdrowiu poszkodowanych, chociaż na razie osoby te pozostają pod opieką medyczną - zaznaczyła Putyra.

Policjantka dodała, że w toku dalszych czynności policja będzie wyjaśniać wszystkie okoliczności zajścia. - Musimy zebrać informacje i szczegóły zajścia – podkreśliła Putyra.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się