,

"Jej nagie ciało zaciągnięto w krzaki". Dramatyczne odkrycie w parku

08.08.2022 09:11

W Parku Praskim w Warszawie znaleziono zwłoki 50-letniej kobiety. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogła zostać brutalnie zgwałcona. Policja zajmuje się ustaleniem tożsamości kobiety.

odnaleziono zwłoki kobiety
fot. MAREK BEREZOWSKI /REPORTER

Makabryczne odkrycie w warszawskim Parku Praskim. 7 sierpnia nad ranem znaleziono tam zwłoki 50-letniej kobiety. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że została ona brutalnie zgwałcona.

Ciało kobiety znalazł pracownik firmy sprzątającej. - Na miejsce wysłany został patrol policji. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Miała ok. 50 lat — informowała w TVN24 Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Warszawa. Ciało kobiety w Parku Praskim. "Została brutalnie zgwałcona"

"Jej nagie ciało zostało zaciągnięte w krzaki i porzucone w Parku Praskim [...] Na razie nie wiadomo, czy jedna osoba dopuściła tego czynu, czy sprawców zabójstwa i gwałtu było wielu" - informuje Super Express.

"Z relacji świadków wynika, że mundurowi dokładnie przeszukali cały Park Praski, sprawdzali nawet kosze na śmieci, byle tylko odnaleźć ślady, które będą mogły doprowadzić ich do sprawcy lub sprawców zbrodni"- pisze tabloid.

Obecnie policja zajmuje się ustaleniem tożsamości kobiety. Na miejscu pracował także prokurator. - Wykonywany jest szereg czynności, zabezpieczone zostały ślady – wskazała Gabriela Putyra. – Szczegółowe informacje będą udzielane w późniejszym czasie przez prokuraturę.

RadioZET.pl/ TVN24/ Super Express

Logo radiozet Dzieje się