,

Mokotów: Znęcał się nad konkubiną, bo nie chciała mu kupić czołgu w grze

17.12.2019 16:03

Nietypowa interwencja mokotowskich policjantów. 39-letni Tomasz S. został zatrzymany za znęcanie się nad partnerką. Groził jej i wyzywał, ponieważ nie chciała dać mu świątecznego prezentu wcześniej.

kajdanki
fot. Wojtek Laski/East News

41-latka z Mokotowa nie mogła wytrzymać wyzwisk i gróźb ze strony partnera i wezwała policję. Miarka się przebrała, kiedy agresor zaczął się znęcać nad utrzymującą go kobietą za to, że nie chciała mu kupić czołgu w grze internetowej.

Zobacz także

Regularnie wpadał w szał

Jak ustaliła policja, 39-latek od 3 lat wyzywał pokrzywdzoną i używał wobec niej wulgarnych słów. Każdy powód był dobry. Dzień przed interwencją policji konkubent zdenerwował się, ponieważ jego partnerka, wracając z pracy, zapomniała kupić wodę.

Do zatrzymania agresora doszło 14 grudnia.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

W dniu, kiedy do mieszkania zostali wezwani mundurowi, poszło o to, że kobieta nie chciała kupić konkubentowi czołgu w internetowej grze strategicznej. Mężczyzna domagał się świątecznego prezentu przed czasem - poinformował rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy.

Kiedy 41-latka odmówiła, z jego ust posypały się wyzwiska, wulgaryzmy i groźby. Tomasz S. nie uspokoił się nawet w obecności funkcjonariuszy, dlatego zdecydowano o jego zatrzymaniu.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się psychicznego nad konkubiną. Policjanci założyli 39-latkowi "niebieską kartę". Okazało się, że był objęty tą procedurą już wcześniej.

Zatrzymanemu grozi nawet do pięciu lat więzienia.

RadioZET.pl/PAP/Policja

Logo radiozet Dzieje się